Strona główna / Nasza oferta / Długopisy reklamowe / Długopisy plastikowe

Długopisy Plastikowe

Praktyczne, poręczne, o wszechstronnym zastosowaniu. Zalety długopisów plastikowych można by było wymieniać bez końca. Korzystamy z nich zarówno w szkole, w domu jak i w biurze – przecież w każdej sytuacji dobrze jest mieć pod ręką coś do pisania. To również jeden z najpopularniejszych firmowych gadżetów, rozdawanych pracownikom, klientom i kontrahentom. Mimo niewielkiej wartości, potrafi naprawdę ucieszyć – nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się potrzebny.

Nasza oferta długopisów plastikowych zadowoli każdego klienta, również tego najbardziej wymagającego. Posiadamy kilkadziesiąt modeli doskonałej jakości przyborów do pisania w bogatej gamie kolorystycznej. W załączonym katalogu zamieściliśmy zdjęcia i opisy poszczególnych wzorów, tak, aby mogli się Państwo zapoznać z ich specyfikacją i zdecydować na wariant, który najlepiej odpowiada wszystkim potrzebom.

Na długopisach możemy również wykonać nadruk, który stanowi doskonałą wizytówkę firmy. Może to być logo, slogan lub dane kontaktowe – mają Państwo pełną dowolność w wyborze elementów graficznych. Wiadomo, że długopisy często pożyczamy. Nigdy nie wiadomo, w czyje ręce zawędrują i kogo skutecznie zachęcą do skorzystania z usług firmy. Do każdej realizacji dobierzemy metodę, która maksymalnie utrwali nadruk i sprawi, że będzie on doskonale widoczny. Wartą podkreślenia zaletą plastikowych długopisów jest również ich stosunkowo niska cena.

Dodatkowo w tej kolekcji proponujemy również długopisy metalowe.

Kolekcja długopisów 

KATALOG VIVA PENS 2019_galeria

VIVA PENS 2019Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz