Strona główna / Nasza oferta / Worki i siatki bawełnianej na zakupy

Worki I Siatki Bawełnianej Na Zakupy

Podążając za potrzebą zadbania o przyszłość naszej planety, postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekologiczne worki na zakupy oraz siatki bawełniane. Proponujemy wykonać pierwszy krok do zmiany przyzwyczajeń na lepsze oraz zachęcić do tego również Państwa klientów. Działania prośrodowiskowe są obecnie pozytywnym trendem wśród wielu społeczności, dlatego oferując klientom woreczki bawełniane na zakupy, mogą Państwo pozytywnie wpłynąć na wizerunek swojej firmy.

Ekologia

Nasze produkty są wielorazowe, niezwykle wytrzymałe i lekkie. Stanowią również doskonały zamiennik dla jednorazowych reklamówek foliowych, które nie nadają się do ponownego przetworzenia i coraz bardziej zanieczyszczają Ziemię. Ekologiczne worki na zakupy, wykonane z odpornej na uszkodzenia tkaniny bawełnianej, pozwalają ograniczyć liczbę codziennie produkowanych śmieci.

Proste zamknięcie naszych siatek stanowią sznurki wszyte w tunel, które po zaciągnięciu zabezpieczają przed rozsypaniem się zawartości. Dostępne są trzy wielkości woreczków bawełnianych: 15×20 cm, 25×30 cm i 30×45 cm.

Torby z siatki – paryżanki pomimo pozornie małych rozmiarów są bardzo pakowne i z łatwością pomieszczą spora ilość produktów. Dzięki nim zakupy staną się przyjemne i przyjazne środowisku. Nasze ekologiczne siatki wielorazowego użytku umożliwiają zapakowanie owoców i warzyw oraz w przeciwieństwie do reklamówek foliowych nie ograniczają dostępu powietrza. Produkty żywnościowe pozostają więc dłużej świeże.

Wykonane z naturalnej tkaniny siatki są bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Możliwe jest zamówienie produktów z wszytą metką lub naszywką z logo. Także pod kątem reklamowym torby na zakupy z materiału sprawdzają się lepiej niż wyroby jednorazowe. Ekologiczne woreczki bawełniane posłużą klientom przez lata, a dzięki trwałej naszywce, logo pozostanie przez cały czas widoczne. Nasze wyroby sprawdzają się jako element strategii reklamowej firm z wielu branż. Zachęcamy do skorzystania z naszych ekologicznych produktów i wzięcia udziału w pozytywnych zmianach dla dobra naszej planety.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz