Strona główna / Które gadżety reklamowe są najbardziej lubiane przez klientów?

Które gadżety reklamowe są najbardziej lubiane przez klientów?

Nowoczesne metody poligraficzne pozwalają na umieszczenie firmowego logo na niemal dowolnym przedmiocie, dlatego co rusz pojawiają się nowe pomysły na akcesoria. Które z nich cieszą się największą popularnością? Jak się okazuje zwycięża tu kryterium praktyczności – klienci najbardziej doceniają te upominki, które będą mogli wszędzie zabrać ze sobą i korzystać z nich przez długi czas. Poniżej prezentujemy niewielki ranking tych najbardziej lubianych gadżetów.

Miejsce 5 – Torba na zakupy

Każdy, komu nie jest obojętna ekologia, powinien się w nią zaopatrzyć. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca w torebce lub plecaku, a pozwoli zaoszczędzić zbędnego plastiku i papierowych opakowań. Zaletą wartą podkreślenia jest z pewnością wytrzymałość – dzięki poręcznym uchwytom nawet ciężkie zakupy niesie się wygodnie i bez obaw o rozerwanie torby.

Miejsce 4 – Smycz

Ten gadżet będzie doskonałym prezentem dla wszystkich osób, które nieustannie gubią klucze lub mają problem ze znalezieniem ich w przepastnych odmętach torby. Doskonale sprawdza się również do noszenia firmowych przepustek i kart dostępu. Kolorowy pasek przykuwa uwagę, więc szansa, że pozostawimy gdzieś naszą własność bez opieki maleje.

Miejsce 3 – Kubek

Dla większości z nas dzień nie rozpoczyna się oficjalnie bez ulubionego gorącego napoju. Niezależnie czy będzie to aromatyczna kawa czy mocna herbata, wszystko smakuje lepiej z tego jednego, szczególnego naczynia. “Swojego” kubka używamy nie tylko w domu, ale również w pracy, dlatego z pewnością jest on niezwykle praktycznym gadżetem.

Miejsce 2 – Pendrive

Malutki przenośny dysk, dzięki któremu można zawsze mieć pod ręką najważniejsze pliki, bardzo ułatwia życie. Taki gadżet docenią zwłaszcza studenci i uczniowie.

Miejsce 1 – Długopis

Komu z nas nie przytrafiła się nigdy konieczność zanotowania czegoś ważnego, a w zasięgu ręki jak na złość nie było niczego do pisania? Mimo, że coraz częściej zapiski tworzymy na telefonach, długopisy warto mieć zawsze przy sobie. Z pewnością zasługują one na zaszczytne miano najbardziej przydatnego i lubianego gadżetu reklamowego.


Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz