Strona główna / Nasza oferta / PROJEKTY GRAFICZNE

Projekty Graficzne

Rozumiemy, że nie chcesz kupować w ciemno dużej ilości materiałów promocyjnych. Wiemy, że możesz nie wiedzieć, jak będzie wyglądać torba oraz zegar z Twoim logo. Dlatego przychodzimy z pomocą! Oferujemy profesjonalne projektowanie graficzne, dzięki któremu najpierw dokładnie zapoznasz się z komputerową wizualizacją Twojej dedykacji lub personalizacji, a dopiero potem przejdziemy do realizacji zamówienia!

Czym się zajmujemy?

Tworzymy graficzne projekty reklamowe do wszystkich oferowanych przez nas produktów. Zadbamy o każdy detal Twojego logo, weźmiemy pod uwagę różne style, jakimi pisana jest nazwa Twojej firmy. Wprowadzimy wszystkie Twoje uwagi, nawet te najmniejsze, i naniesiemy każde poprawki. Chcemy, aby nasze projekty reklamowe stały się dla Ciebie synonimem profesjonalizmu, sumienności oraz staranności.

Projektowanie graficzne polega na dokładnym i kompleksowym przygotowaniu szkicu danego produktu z uwzględnieniem wszystkich wymogów klienta. Przed rozpoczęciem realizacji zlecenia tworzymy plany komputerowe, które dokładnie pokazują, jak będzie prezentować się dany towar po naniesieniu personalizacji, dedykacji lub logo. Tak zrobiony plan przesyłamy do Ciebie, abyś mógł się z nim zapoznać i powiedzieć nam, czy jest coś, co mamy poprawić. Nasi graficy wprowadzają zmiany, ulepszają i… gotowe!

Oferta indywidualna

Chcesz obdarować swoich pracowników pendrive’ami z wygrawerowanymi danymi waszej firmy? A może chcesz poczęstować klientów na spotkaniu biznesowym krówkami z Twoim logo? Nie ma problemu! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasza oferta reklamowa spełniała Twoje wszystkie wymagania!Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz