Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe / Torby materiałowe / TORBY Z POLIPROPYLENU

Torby Z Polipropylenu

Nasza firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju gadżetów promocyjnych, między innymi długopisów, kalendarzy, krówek oraz smyczy. Mamy także torby reklamowe, w tym papierowe (maszynowe i ekskluzywne) oraz foliowe. W naszej ofercie znajdują się również modele polipropylenowe, które występują u nas w dwóch rozmiarach:

  • 36 x 42 cm z uchwytem krótkim (38 cm) i długim (70 cm),
  • 30 x 15 x 35 cm tylko z uchwytem krótkim (38 cm).

Polipropylenowe torby reklamowe są tańszym odpowiednikiem wersji materiałowej, którą także mamy w swojej ofercie.

Materiał i wykonanie

Nasze gadżety wykonywane są z wytrzymałego materiału – wigofilu. Jest to tkanina, która świetnie przepuszcza powietrze i parę wodną, dlatego wykorzystywana jest także jako podszewka oraz do obić niektórych mebli. Wigofil, zwany także właśnie polipropylenem, jest odporny i wytrzymały na ścieranie, rozrywanie i rozciąganie. Dzięki swoim właściwościom, tworzywo doskonale nadaje się właśnie na wszelkiego rodzaju torby!

Nadruk

Każdy nasz produkt można spersonalizować i nadać mu indywidualny charakter. Polipropylenowe torby reklamowe znakowane są metodą sitodruku. Druk sitowy polega na nałożeniu szablonu na drobną siateczkę (wykonaną z metalu lub włókien syntetycznych), a następnie przetłaczaniu farby przez matrycę. Do zalet tej techniki druku możemy zaliczyć:

  • trwałość nadruku,
  • niską cenę,
  • zachowaną głębię koloru oraz nasycenie barw.

Materiały reklamowe są u nas dostępne w następujących kolorach: czarnym, zielonym, niebieskim, żółtym, białym, zielonym, czerwonym oraz pomarańczowym. Realizujemy hurtowe zamówienia od 100 sztuk.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz