Strona główna / Ekologiczne gadżety

Ekologiczne gadżety

Już dawno minęły czasy, kiedy ekologię postrzegano jako dziwną, chwilową modę lub nowoczesny kaprys. Obecnie jednak wiemy, że stoimy przed dużym wyzwaniem i że najwyższy czas zmienić pewne elementy naszego stylu życia. Coraz więcej dyskutuje się o zmniejszeniu użycia węgla czy przejściu na odnawialne źródła energii. Jednak są to bardzo odległe sprawy, na które nie mamy wpływu. Istnieją jednak dziedziny, gdzie rzeczywiście możemy się wykazać własną inicjatywą! Najlepszym przykładem są inicjatywy typu „less waste” albo „zero waste”, które jako cel stawiają znaczne ograniczenie wytwarzanych śmieci. Także firmy mogą stać się częścią ruchu na rzecz ekologii i zademonstrować swoją troskę o środowisko!

Ekologiczne gadżety

Firma może budować swój wizerunek nie tylko poprzez swoją standardową działalność. Także sposób promocji i dobór konkretnych gadżetów pomagają zbudować wizerunek przedsiębiorstwa. Przykładem upominku, który na pewno zapadnie w pamięć klientom, są torby lniane oraz bawełniane. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz także praktyczne. Przede wszystkim jednak są one trwałe i mogą towarzyszyć klientom przez długi czas i w wielu sytuacjach.

Na życzenie naszych Klientów wykonujemy eleganckie torby ekologiczne, na które można nanieść dowolny wybrany przez Państwa wydruk. Obraz nanosimy za pomocą druku cyfrowego lub metodą sitodruku. Jeśli zdecydują się Państwo zakupić więcej niż tysiąc sztuk produktu, mogą Państwo również zdecydować, w jakim fasonie mamy uszyć gadżet, jakich materiałów użyć i jaka powinna być gramatura.

Papierowe gadżety dla firm

Firmom, którym zależy na budowaniu ekologicznego charakteru marki, polecamy także torby wykonane z papieru siarczanowego, który może być pozyskiwany między innymi z makulatury. Papier, który wykorzystujemy do produkcji toreb, jest znacznie bardziej wytrzymały niż standardowy. Dlatego też doskonale nadają się jako opakowania dla innych gadżetów. Jego gładka powierzchnia ułatwia ponadto nanoszenie grafik firmowych przy zachowaniu niewielkich kosztów.


Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz