Strona główna / FAQ

Faq

Jak sprawdzić cenę produktu?

Aby poznać ceny upominków reklamowych z nadrukiem indywidualnym należy przesłać do nas na adres: teraz@ar-teraz.pl  informacje:

– jakim upominkiem reklamowym jesteś zainteresowany

– kod produktu jeśli dotyczy oferty katalogowej

– informację o nadruku (np. ilość kolorów)

– jaką ilością produktów jesteś zainteresowany

 

Aby poznać cenę toreb reklamowych z indywidualnym nadrukiem należy przesłać do nas na adres: teraz@ar-teraz.pl  informacje:

– jaki rodzaj torby reklamowej Ciebie interesuje (torba papierowa maszynowa, torba papierowa ekskluzywna, torba z tkaniny, torba foliowa)

– jaka ma być wielkość torby

– opisz jak ma wyglądać nadruk, jaka ilość kolorów

– jakim nakładem jesteś zainteresowany

 

Aby poznać cenę druków reklamowych należy przesłać do nas na adres: teraz@ar-teraz.pl  informacje:

– jakim produktem jesteś zainteresowany

– jaki ma być format i nadruk

– jaki nakład

– czy dostarczysz gotowy projekt, czy mamy go stworzyć dla Ciebie

 

Aby poznać cenę innych produktów napisz do nas na adres: teraz@ar-teraz.pl opisując swój problem.

 

Czy mogę zakupić produkt bez nadruku?

Oczywiście, sprzedajemy również upominki reklamowe bez znakowania indywidualnego. Posiadamy tysiące artykułów z możliwością wysyłki większości z nich już od 1 sztuki.

 

Jaki rodzaj plików graficznych muszę posiadać?

Do zamówienia znakowania na większości upominków reklamowych należy dołączyć plik w grafice wektorowej, czcionki zamienione na krzywe w formatach PDF, CDR lub EPS

Zdjęcia do druku powinny mieć określoną rozdzielczość – dla druku offsetowego minimum 200 dpi, dla druku cyfrowego minimum 150 dpi, w grafikach wielkoformatowych, np. billbordach dopuszczalne są niższe rozdzielczości od 72 dpi. Pliki powinny zostać przesłane w formatach PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w kolorystyce CMYK.

Przy samodzielnym tworzeniu projektów graficznych zapytaj o specyfikację przygotowania plików do druku oraz poproś o makietę.

Jeśli nie posiadasz odpowiednich materiałów graficznych nasi graficy pomogą w ich stworzeniu.

 

Czy zobaczę projekt przed wydrukiem?

Przed realizacją nadruku (znakowania) bezwzględnie wysyłamy e-mailem wizualizację nadruku na produkcie. Dopiero po pisemnej akceptacji zamawiającego przystępujemy do druku lub znakowania produktów.

 

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Zamówienia są realizowane w możliwie najkrótszych terminach. Czas oczekiwania zależy od konkretnego zamówienia.

Staramy się wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i po przedstawieniu problemu często dostosowujemy terminy do potrzeb. W miarę możliwości prosimy jednak nie składać zamówień na ostatnią chwilę. Przy większości produktów na wykonanie zlecenia potrzebujemy ok. 2 tygodni.

 

Jaki jest koszt dostawy?

Gotowe zlecenia wysyłamy za pomocą firm kurierskich. Są to paczki do 30 kg oraz europalety. Każdorazowo oceniamy najtańszy możliwy transport dla danego nakładu. Standardowa paczka to 18 zł netto. Zapytaj o koszt transportu przy konkretnym zapytaniu ofertowym.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz