Strona główna / Nasza oferta / Smycze z nadrukiem

Smycze Z Nadrukiem

Noszenie w kieszeniach kluczy lub firmowej karty dostępu jest z jednej strony niepraktyczne, ponieważ mogą one uwierać podczas siedzenia lub chodzenia, a z drugiej niebezpieczne. Wystarczy niewielka dziurka w materiale, a możemy nawet nie zdawać sobie sprawy, że zgubiliśmy nasze ważne przedmioty. O wiele skuteczniejszym rozwiązaniem będą smycze – dzięki nim wszystkie akcesoria możemy zawsze mieć pod ręką. To również jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych rozdawanych przez firmy, dlatego też nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Smycz z nadrukiem sublimacyjnym to wysokiej jakości produkt po bardzo przystępnej cenie. Technika sublimacji pozwala na nadruk dosłownie każdego motywu graficznego i to w pełnej gamie kolorystycznej. Wysoka atrakcyjność wizualna sprawia, że jest to najlepiej sprzedający się model spośród wszystkich rodzajów smyczy reklamowych.

Nasze gadżety wykonane są z bazowej białej taśmy poliestrowej o szerokości 10, 15, 20 lub 25 mm. W zależności od zlecenia nadruk możemy wykonać jedno- lub dwustronnie. Jest on niewyczuwalny pod palcem i umożliwia bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie drobnych szczegółów graficznych lub przejść tonalnych.

Technika sublimacji jest zalecana w przypadku drukowania projektów zawierających dużą liczbę kolorów. Pozwala ona na ich wierne odwzorowanie, nie podnosząc przy tym kosztów całej realizacji. Przy większych zamówieniach na smycze z nadrukiem cena z pewnością okaże się dla Państwa atrakcyjna.

Każda smycz standardowo zakończona jest metalowym karabińczykiem typu „rybka”, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dołączyć do niej praktycznie każdy rodzaj dostępnych akcesoriów.

Wśród dostępnych opcji znajdują się między innymi karabińczyki typu „krab”, uchwyty do telefonów lub pendrive, klamerki – łączniki, bezpieczniki, etui foliowe, holdery, szekle aluminiowe oraz metalowe kółka.

Wykonujemy również smycze z nadrukiem sublimacyjnym naszywane na gładką taśmę nośną.

 

Przykładowy cennik:

szerokość taśmy 10 mm, smycz zakończona standardowym karabińczykiem, nadruk dwustronny:

ilość 100 szt., cena 1,76 zł/szt.

ilość 300 szt., cena 1,56 zł/szt.

ilość 500 szt., cena 1,28 zł/szt.

ilość 1000 szt., cena 1,17 zł/szt.

Ceny netto, vat 23%

 

Skontaktuj się z nami aby poznać pozostałe ceny i termin realizacji: teraz@ar-teraz.plWdrożenie: Strony www Bydgoszcz