Smycze Z Nadrukiem

Smycz z nadrukiem sublimacyjnym to wysokiej jakości produkt po bardzo przystępnej cenie. Technika sublimacji pozwala na pełno kolorowy nadruk dosłownie każdego motywu graficznego. To dzięki temu są najlepiej sprzedającym się modelem smyczy reklamowej.

Smycze wykonane są z bazowej białej taśmy poliestrowej o szerokości 10, 15, 20 lub 25 mm. Nadruk jedno lub dwustronny jest niewyczuwalny pod palcem i umożliwia bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie drobnych szczegółów z przejściami tonalnymi.

Technika sublimacji jest zalecana w przypadku druku projektów zawierających dużą liczbę kolorów. Pozwala to na ich wierne odwzorowanie, nie podnosząc przy tym kosztów. Przy większych zamówieniach na smycze z nadrukiem cena z pewnością okaże się dla Państwa atrakcyjna.

Smycz standardowo zakończona jest metalowym karabińczykiem typu „rybka”, można jednakże dołączyć do niej praktycznie każdy rodzaj dostępnych akcesoriów.

Dostępne akcesoria: karabińczyk typu „krab”, uchwyty do telefonów lub pendrive, klamerki – łączniki, bezpieczniki, etui foliowe, holdery, szekle aluminiowe i kółka metalowe.

Wykonujemy również smycze z nadrukiem sublimacyjnym naszywane na gładką taśmę nośną.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz