Strona główna / Nasza oferta / PAMIĘCI USB

Pendrive reklamowy

Wraz z postępem technologicznym wzrosła ilość urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Idąc z duchem czasu, naszą ofertę wzbogaciliśmy o liczną gamę gadżetów elektronicznych, w tym między innymi ramki LCD, myszki oraz odtwarzacze MP3/MP4. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również flashdrive’y reklamowy oraz awaryjne zasilacze do telefonu lub tabletu, tzw. powerbanki. Fani elektronicznych gadżetów nie będą zawiedzeni – podgrzewacz do kubków z rozgałęziaczem USB i czterema portami z pewnością przyda się każdemu. Na każdym z tych produktów możemy umieścić wybrany nadruk w pełnej gamie kolorów.

Pamięć USB z logo

Jednym z gadzetów, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, jest pendrive z logo. Mały przenośny dysk pozwala zawsze mieć ze sobą najpotrzebniejsze dokumenty w wersji elektronicznej, a w razie potrzeby szybko i sprawnie przerzucać pliki pomiędzy poszczególnymi komputerami. W naszej ofercie znalazły się najróżniejsze modele wymiennej pamięci, o pojemności od 64 MB do 128 GB. W tak bogatej ofercie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Posiadamy nie tylko klasyczne i standardowe wersje pendrive’a, ale także z naklejkami 3D oraz z podświetlanym napisem Twojej firmy. Oferujemy również oryginalny flashdrive reklamowy, na przykład w kształcie ołówka, piłki, serca, klucza, a nawet patelni, choinki, piernika oraz krowy!

Pamięć USB z logo stała się jednym z najczęściej wykorzystywanych gadżetów reklamowych, głównie ze względu na swoją przydatność. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pendrive można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Znakowanie naszych pendrive’ów z logo i innych urządzeń komputerowych odbywa się poprzez tampodruk oraz nadruk full-color – są to metody, które nie tylko zapewniają najwyższą jakość umieszczanej na gadżetach grafiki, ale również gwarantują ich wieloletnią trwałość.

Inne akcesoria elektroniczne

Jeżeli spędzasz dużo czasu przy komputerze, a przy tym lubisz otaczać się niebagatelnymi akcesoriami – trafiłeś doskonale. Posiadamy bogatą ofertę myszy komputerowych, zarówno w wersji na kabel, jak i bezprzewodowych. Oferujemy nie tylko klasyczne wersje myszek, idealnie dopasowanych do dłoni, ale także w kształcie na przykład samochodów różnych marek.

Zobacz całą ofertę pamięci USB i  gadżetów elektronicznych w katalogu: Elektronika Reklamowa

 

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz