Pendrive reklamowy

W swojej ofercie posiadamy wiele gadżetów elektronicznych, w tym między innymi ramki LCD, myszki oraz odtwarzacze MP3/MP4. Polecamy także flashdrive reklamowy oraz zasilacz awaryjny do telefonu lub tabletu (czyli powerbank), które możemy pokryć nadrukiem full-color. Mamy coś oryginalnego także dla fanów gadżetów elektronicznych. U nas kupisz między innymi podgrzewacz do kubków z rozgałęziaczem USB i 4 portami!

Pamięć USB z logo

W szczególności polecamy ciągle bardzo popularny i praktyczny pendrive z logo! W zależności od modelu, posiadamy urządzenia o pojemności od 64 MB do 128 GB. Nasz szeroki wybór pamięci USB z logo sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy nie tylko klasyczne i standardowe wersje pendrive’a, ale także z naklejkami 3D oraz z podświetlanym napisem Twojej firmy. Oferujemy również oryginalny flashdrive reklamowy, na przykład w kształcie ołówka, piłki, serca, klucza, a nawet patelni, choinki, piernika oraz krowy!

Inne akcesoria elektroniczne

Jeżeli szukasz innych dodatków do komputera – świetnie trafiłeś! Mamy niebanalne myszki, zarówno na kabel, jak i bezprzewodowe. Oferujemy nie tylko klasyczne wersje myszek, idealnie dopasowanych do dłoni, ale także w kształcie na przykład samochodów różnych marek! Znakowanie naszych pendrive’ów z logo i innych urządzeń komputerowych odbywa się poprzez tampodruk oraz nadruk full-color.

Zobacz całą ofertę pamięci USB i  gadżetów elektronicznych w katalogu: www.teraz.flashandmore.pl

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz