Strona główna / O NAS

O Nas

Nasza firma powstała na początku 2010 roku.

Ofertę kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm na terenie całej Polski. Skupiamy się na dostarczeniu naszym klientom upominków reklamowych budujących wizerunek firmy, marki i produktu.

Do sztandarowych elementów identyfikacji wizualnej należą upominki w postaci gadżetów reklamowych, toreb reklamowych do ich pakowania oraz przygotowanie materiałów promocyjnych w postaci  katalogów, ulotek, wizytówek itp. Aby dopełnić całości proponujemy również szeroko pojętą reklamę zewnętrzną.

Gadżety reklamowe – upominki z nadrukiem są jednym z najprostszych sposobów promowania marki lub firmy. Zazwyczaj są to drobne produkty z których korzystamy w codziennym życiu. Oznaczone znakami firmowymi i wręczane klientom, partnerom biznesowym i pracownikom są miłym gestem jednocześnie budującym promocję firmy i produktu.

Aby sprostać wymaganiom naszych stałych i nowych klientów proponujemy ponad 35 tysięcy produktów z najpopularniejszych katalogów oraz liczną grupę produktów w ofercie poza katalogowej. Zapraszamy do zapoznania się z nią w zakładce NASZA OFERTA.

Sprawdź co proponujemy.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz