Strona główna / Nasza oferta / Długopisy reklamowe

Długopisy Reklamowe

Skuteczna promocja firmy powinna odbywać się na wielu płaszczyznach, a spójny system identyfikacji wizualnej jest jej podstawowym elementem. Poza standardowymi kampaniami internetowymi oraz outdoorowymi, warto zainwestować także w drobne upominki, które uatrakcyjnią oraz ocieplą wizerunek Twojej firmy. Wszyscy lubią przecież dostawać prezenty, nawet takie niewielkie. W roli tego typu gadżetów najlepiej sprawdzają się przedmioty codziennego użytku, zwłaszcza takie o uniwersalnym zastosowaniu, które mogą przydać się każdemu.

Przeznaczenie

Oferowane przez nas długopisy reklamowe będą świetnym upominkiem dla obecnych klientów oraz doskonałą formą reklamy dla przyszłych kontrahentów. Okażą się niezastąpione podczas spotkań biznesowych lub prowadzonych konferencji i szkoleń. Większość firm rozdaje je przy każdej możliwej okazji, tak, aby trafiły do jak największej liczby osób.

Jako nieco bardziej elegancki prezent mogą posłużyć całe zestawy piśmiennicze w eleganckim i stylowym etui. Ich skład może obejmować ołówek, pióro i długopis – w różnej kombinacji. Taki drobiazg wręczać można nie tylko klientom, ale również pracownikom, na przykład z okazji zbliżających się świąt lub ważnych firmowych jubileuszy. Ciekawym i niezwykle przydatnym gadżetem mogą być także modele długopisów reklamowych, które w swojej obudowie posiadają pamięć USB o pojemności 4GB.

Długopisy z logo firmy to niezwykle skuteczna, a przy tym bardzo subtelna forma promocji. Można umieszczać na nich nie tylko grafikę, ale również dane teleadresowe lub adres strony internetowej. Każda korzystająca z długopisu osoba automatycznie staje się ambasadorem naszej marki i poleca jej usługi osobom w swoim otoczeniu. Do wartych podkreślenia zalet należy również ich niewielki koszt.

Nadruk i akcesoria

Długopisy reklamowe mogą być zdobione w wieloraki sposób. Plastikowe przybory do pisania możemy zadrukować metodą tampodruku lub sitodruku. Tworzone w ten sposób grafiki i napisy są wyraźne i szczegółowe, a przy tym długo utrzymują się na powierzchni. Metalowe natomiast zdobimy grawerem laserowym oraz dodatkowo możemy zamontować gumową końcówkę, aby produkt mógł służyć również jako touchpen.

Dokładamy wszelkich starań, aby zdobienia naszych produktów były bardzo trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych, w tym na zdrapywanie i ścieranie.

                       DŁUGOPISY METALOWE:  www.kolekcja-millenium.pl                                                      DŁUGOPISY PLASTIKOWE:  www.vivapens.eu

Długopis-plastikowy-Leo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz