Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe / Torby foliowe / Torby foliowe typu Market

Torby Foliowe Typu Market

Są wytrzymałe i prezentują się bardzo estetycznie, dlatego nieustannie cieszą popularnością. Torby foliowe typu Market są bardzo uniwersalne, dlatego wykorzystuje się je do pakowania produktów różnego rodzaju. Gdy na ich powierzchni znajduje się logo sklepu, marki lub wizerunek produktu, stają się świetnym nośnikiem reklamy. Dzięki temu pełnią wtedy funkcję swoistej wizytówki firmy.

Torby foliowe typu Market są wyposażone w uchwyt w kształcie fasolki, który zapewnia im wysoką wytrzymałość, a ponadto sprawia, że przenoszenie zakupów jest bardzo wygodne.

Zastosowanie naszych produktów

Produkty tego typu mogą mieć w różne rozmiary, dzięki temu można dopasować zamawiany produkt do indywidualnych potrzeb danej firmy. Sprawdzają się przy pakowaniu artykułów spożywczych, ale także ubrań, kosmetyków, czy pudełek z butami. W związku z tym są powszechnie wykorzystywane we wszystkich marketach, różnego typu punktach handlowych oraz wielu innych miejscach. Mogą być wykorzystywane także na targach i innych wydarzeniach, zwłaszcza gdy umieści się w nich reklamowe gadżety firmowe np. dla potencjalnych klientów.

Rodzaje toreb foliowych typu Market

Występuje kilka rodzajów produktów tego typu. W ofercie posiadamy np. modele wzmocnione przez zakładkę górną, czyli dodatkową warstwę folii znajdującą się przy otworze. Istnieje także możliwość wybrania produktu w wersji z DK, czyli dodatkowym fragmentem folii, który jest zgrzewany lub doklejany wokół uchwytu. Dzięki niemu konstrukcja jest wzmocniona i zabezpieczona przed rozciąganiem.

Oferujemy torby typu Market wyposażone w zgrzew dolny lub boczne. Dostępne są u nas także modele z fałdami bocznymi, których zastosowanie wpływa na pojemność i wygląd reklamówki. Produkujemy modele wyposażone zakładkę dolną, która sprawia, że całość prezentuje się jeszcze korzystniej.

Oferta dostosowana do potrzeb klienta

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które będą dopasowane do potrzeb danego klienta oraz specyfiki jego branży. Podczas ustalania szczegółów zamówienia, pozyskujemy od klienta informacje, dzięki którym możemy zaproponować najlepsze rozwiązania.

 

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz