Długopisy Metalowe

Jednym z najbardziej popularnych upominków biznesowych już od wielu lat są długopisy z logo firmy. Upominek ten jest zawsze chętnie przyjmowany przez swoje praktyczne zastosowanie. W łatwy sposób można wybrać odpowiedni długopis do określonego w założeniach budżetu. W naszej ofercie poza tanimi długopisami z plastiku posiadamy bardziej prestiżowe produkty piśmiennicze jakimi są eleganckie długopisy metalowe. Z uwagi na trwałość znakowania wykonujemy na nich grawer laserowy, który doskonale odzwierciedla drobne elementy tekstu czy logo. Minimalna ilość zamówienia to 100 szt. długopisów, 50 szt. z koloru i wielokrotność 50 szt.

W katalogu przedstawiamy bogatą ofertę długopisów metalowych w wielu kolorach. Są to produkty dedykowane szerokiej rzeszy odbiorców poszukującej trwałego i estetycznego długopisu reklamowego dla potrzeb biznesowych.

W ofercie znajdują się również zestawy piśmienne 2-elementowe w etui składające się z długopisu i ołówka oraz zestawy 3 – elementowe zawierające długopis lub roller, pióro i ołówek automatyczny w etui.

KATALOG

Katalog Kolekcja Millenium

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz