Strona główna / Nasza oferta / Długopisy reklamowe / Długopisy metalowe

Długopisy Metalowe

Rozdając pracownikom i klientom gadżety, firma nie tylko buduje swój wizerunek, ale również tworzy wokół marki oddaną społeczność. Jednym z najbardziej popularnych upominków biznesowych już od wielu lat są długopisy z logo firmy. Upominek ten jest zawsze chętnie przyjmowany ze względu swoje praktyczne zastosowanie – w końcu zawsze dobrze jest mieć pod ręką coś do pisania.

Długopisy reklamowe to doskonały środek promocji zarówno dla małych jak i większych firm – rodzaj gadżetu w łatwy sposób dopasować można do określonego w założeniach budżetu. W naszej ofercie poza tanimi przyborami z plastiku posiadamy również nieco bardziej prestiżowe produkty piśmiennicze jakimi są eleganckie długopisy metalowe. Aby maksymalnie zwiększyć trwałość znakowania wykonujemy na nich grawer laserowy, który doskonale odzwierciedla drobne elementy tekstu czy logo. Minimalna ilość zamówienia to 100 sztuk długopisów, 50 sztuk z koloru i wielokrotność 50 sztuk.

W katalogu przedstawiamy bogatą ofertę długopisów metalowych w wielu kolorach. Są to produkty dedykowane szerokiej rzeszy odbiorców, poszukującej trwałego i estetycznego długopisu reklamowego dla potrzeb biznesowych. Takie przybory do pisania charakteryzują się dużo wyższą wytrzymałością niż ich plastikowe alternatywy, co w połączeniu z gustowną i elegancką formą sprawia, że cieszą się one ogromną popularnością. Ich użyteczność można dodatkowo podnieść dodając gumową końcówkę, którą posługiwać można się na ekranach dotykowych, a nawet wyposażyć długopis w przenośna pamięć USB.

W naszej ofercie znajdują się również 2-elementowe zestawy piśmiennicze w eleganckim etui, składające się z długopisu i ołówka oraz zestawy 3–elementowe, zawierające długopis lub roller, pióro i ołówek automatyczny. Tego typu upominki z powodzeniem wykorzystać można jako lojalnościowy gadżet dla wieloletnich klientów lub upominek wręczany pracownikom. Mimo, iż jest to drobiazg o niewielkiej wartości, każda obdarowana osoba z pewnością doceni jego praktyczny walor i estetyczne opakowanie.

KATALOG

Katalog Kolekcja Millenium

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz