Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe / TORBY FOLIOWE

Torby Foliowe

Dostępne w naszej ofercie reklamówki z nadrukiem firmowym wykonywane są w dowolnych, wybranych przez Państwa wymiarach. Do podstawowych typów toreb foliowych w naszej ofercie należą koszulki i marketki.

W trakcie realizacji zamówienia pozyskujemy od Klienta informacje dotyczące przeznaczenia torby. Wówczas możemy dobrać idealną grubość folii oraz jej rodzaj. Nasze reklamówki z logo firmy tworzymy z folii miękkiej, błyszczącej (typ LDPE), sztywnej lub szeleszczącej (typ MDPE lub HDPE). Z kolei nadruk na reklamówkach wykonywany jest techniką fleksograficzną, do 6 kolorów.

Nasi Klienci mogą skorzystać z oferty poszerzonej. Umożliwiamy tworzenie nadruków z logo firmy z użyciem farb matowych i błyszczących (także w ramach ich łączenia), co pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej zadowalającego efektu końcowego.

Poniżej prezentujemy przykładowe schematy tworzonych toreb, zachęcamy do zapoznania się z nimi i wyboru odpowiedniego modelu. Posiadamy możliwość wykonania niskich nakładów poprzez nadruk na gotowych torbach typu marketka techniką sitodruku. Przyjmujemy zamówienia od 200 szt.

 

 torby-foliowe

Torby-foliowe-schematyWdrożenie: Strony www Bydgoszcz