Torby Papierowe

Na wartościową promocję istnieje mnóstwo sposobów. My proponujemy sprawdzone i do tego atrakcyjne rozwiązania – torby firmowe z nadrukiem, na których może znaleźć się logo przedsiębiorstwa, hasło przewodnie, cytat lub interesująca grafika. Dostosowujemy produkt do potrzeb Klientów, uwzględniając ich indywidualne oczekiwania. Są to rozwiązania estetyczne, które można wykorzystać do działań marketingowych zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią.

Szczególnie polecamy torby ekskluzywne z papieru kredowego. Posiadają wzmocnioną górną i dolną krawędź, a także dodatkowe uszlachetnienia w postaci laminatu z folii błyszczącej lub matowej. Dzięki temu doskonale sprawdzą się jako opakowanie dla eleganckich produktów.

Torby papierowe ekskluzywne

Naszym Klientom polecamy ekskluzywne torby papierowe, wykonywane na zlecenie. Dodatkowo mogą być uszlachetnione lakierem, laminatem, farbami metalicznymi, zdobione hot print lub lakierem UV. Do ich druku wykorzystujemy technikę offsetową, która umożliwia stworzenie unikatowego, bardzo eleganckiego produktu końcowego z logo i nazwą firmy.

Torby papierowe maszynowe

Nasze maszynowe torby papierowe są wygodnym, tanim i do tego praktycznym rozwiązaniem, idealnym do promocji firmy. Posiadają wzmocnione uchwyty (płaskie lub skręcane). Nadruki z logo i nazwą przedsiębiorstwa wykonujemy techniką fleksograficzną lub przy wykorzystaniu sitodruku. Wytrzymałość wynosi ok. 10 kg.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz