Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe / TORBY PAPIEROWE

Torby Papierowe

Jest wiele sposobów, aby atrakcyjnie promować swoją działalność. My proponujemy jedno z najpopularniejszych rozwiązań o sprawdzonej skuteczności – papierowe torby firmowe z nadrukiem. Dzięki wykonaniu z ekologicznych materiałów doskonale wpasowują się one w obecny trend dbania o środowisko. Jest to niezwykle estetyczny produkt, który można wykorzystać do działań marketingowych zarówno w obrębie firmy, jak i poza nią. Na torbach pojawić może się logo przedsiębiorstwa, jego hasło przewodnie, cytat lub inna interesująca grafika – każdy element, który służyć będzie identyfikacji wizualnej firmy i budowaniu jej rozpoznawalności. Zastosowanie nowoczesnych metod drukarskich pozwala na podkreślenie obrazów żywymi, atrakcyjnymi kolorami.

Na uwagę zasługuje przede wszystkim uniwersalne zastosowanie toreb papierowych – można wykorzystać je między innymi na zakupach lub jako opakowanie na prezent oraz gratisy promocyjne. Wiele restauracji pakuje w nie również swoje zamówienia na wynos. Odpowiedni projekt i wzmocniona konstrukcja sprawiają, że charakteryzują się one dużą wytrzymałością i mogą bez przeszkód utrzymać ciężar sięgający nawet 10 kilogramów. Dzięki dodatkowej powłoce są one również zabezpieczone przed przesiąkaniem i zabrudzeniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z nich wielorazowo, a w razie zużycia lub uszkodzenia umieścić w pojemnikach na papier.

Dbałość o środowisko naturalne jest obecnie jednym z największych wyzwań, przed którym staje każdy producent opakowań reklamowych. Papierowe torby są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ podlegają recyklingowi i nie przyczyniają się do degradacji ekosystemów. Ważny jest również rodzaj farb, którego używa się do tworzenia nadruków – my wykorzystujemy nietoksyczne pigmenty na bazie wody, które nie przyczyniają się do powstawania zanieczyszczeń.

Dużą popularnością cieszą się również ekskluzywne torby z papieru kredowego. Doskonale sprawdzą się one jako opakowanie dla produktów z górnej półki i będą ciekawą alternatywą dla klasycznego papieru prezentowego. Wzmocniona górna i dolna krawędź sprawiają, że torby te są o wiele bardziej wytrzymałe i nawet pod wpływem nieco cięższej zawartości nie rozkleją się ani nie podrą. Eleganckiego charakteru dodają im uszlachetnienia w postaci laminatu z błyszczącej lub matowej folii.

Zbudowanie spójnego systemu identyfikacji wizualnej ma kluczowe znaczenie dla promocji każdej firmy. Prezentowane w naszej ofercie torby papierowe to nie tylko doskonały sposób na pozyskiwanie klientów, ale również kreowanie pozytywnego wizerunku marki.

Torby papierowe ekskluzywne

Naszym Klientom polecamy ekskluzywne torby papierowe, wykonywane na zlecenie. Dodatkowo mogą być uszlachetnione lakierem, laminatem, farbami metalicznymi, zdobione hot print lub lakierem UV. Do ich druku wykorzystujemy technikę offsetową, która umożliwia stworzenie unikatowego, bardzo eleganckiego produktu końcowego z logo i nazwą firmy.

Torby papierowe maszynowe

Nasze maszynowe torby papierowe są wygodnym, tanim i do tego praktycznym rozwiązaniem, idealnym do promocji firmy. Posiadają wzmocnione uchwyty (płaskie lub skręcane). Nadruki z logo i nazwą przedsiębiorstwa wykonujemy techniką fleksograficzną lub przy wykorzystaniu sitodruku. Wytrzymałość wynosi ok. 10 kg.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz