Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe / TORBY MATERIAŁOWE

Torby Materiałowe

Już od kilku lat ogromną popularnością cieszą się torby materiałowe z nadrukiem, które są nie tylko wygodnym, ale także bardzo modnym rozwiązaniem. Coraz więcej osób chętnie sięga po nie na co dzień. Warto wykorzystać tkwiący w nich potencjał i wypromować swoją firmę z naszą pomocą.

Wykonujemy dowolny nadruk na torbach, zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Na produkcie może znaleźć się nie tylko logo, ale także cytat, zabawny napis, hasło reklamowe czy interesująca grafika.

Sięgamy po naturalne tkaniny (bawełnę oraz len), które należą do wytrzymałych i wdzięcznych w obróbce materiałów. Proponujemy zarówno produkty zachowane w naturalnej barwie (wykonane z surówki bawełnianej), jak i barwione, dostępne w szerokiej palecie kolorów. Napisy i grafiki wykonujemy z wykorzystaniem techniki sitodruku oraz metodą cyfrową.

W ofercie posiadamy również nieco tańszą, ale równie atrakcyjną alternatywę – wyroby z polipropylenu. Do ich produkcji wykorzystujemy wigofil, dostępny w wielu intensywnych kolorach.

Torby bawełniane z nadrukiem

Wygodne, praktyczne i bardzo atrakcyjne – torby bawełniane z nadrukiem cieszą się ogromną popularnością. Wykonujemy grafiki oraz napisy zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Wykorzystujemy przy tym technikę sitodruku lub metodę cyfrową. W ten sposób uzyskujemy ciekawy, estetyczny efekt końcowy.

Torby z polipropylenu

Nieco tańsze torby z polipropylenu (wigofilu) dostępne są w szerokiej palecie kolorów. Wytwarzane są z wytrzymałego, odpornego na przetarcia materiału. W ofercie posiadamy dwa uniwersalne rozmiary: 36 x 42 cm oraz 30 x 15 x 35. Istnieje również możliwość naniesienia grafiki, którą wykonujemy techniką sitodruku.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz