Strona główna / Nasza oferta / Kubki i szkło

Kubki I Szkło

Nie wiesz, co kupić pracownikom na zbliżające się święta? Twoją tradycją jest organizowanie firmowych Mikołajek? A może chcesz podziękować klientowi za lata owocnej współpracy? Nasze kubki reklamowe powinny rozwiązać chociaż część Twoich problemów! Polecamy filiżanki, szklanki, kufle, przeróżne opakowania oraz zestawy produktów z Twoim indywidualnym logo lub napisem. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele termiczne oraz porcelanowe z nadrukiem.

Szeroki wybór produktów sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Mamy kubki reklamowe w wielu rozmiarach, a co więcej – na każdy z nich jesteśmy w stanie nanieść dowolną grafikę. Znajdziesz u nas między innymi szklanki, na których Twoje logo zostanie naniesione na przykład metodą kalki zwykłej lub organicznej. Możesz dodatkowo wybrać nadruk i jakąkolwiek personalizację wewnątrz produktu lub na jego spodzie.

Oferujemy również metalowe kubki reklamowe z możliwością naniesienia całościowego i wielobarwnego druku Magic Mug. Produkty z taką metodą zdobienia wyróżniają się przede wszystkim tym, że grafika pojawia się wyłącznie pod wpływem ciepła. Kiedy kubek jest zimny, wygląda na „zwykły” i „ukrywa” obraz.

Polecamy także wieloczęściowe, porcelanowe zestawy elementów kuchennych. Posiadamy komplety złożone między innymi z maselniczki, serwetnika, pieprzniczki, cukierniczki, dzbanka, głębokiego talerza, filiżanek, kieliszków i innych. Na wszystkich elementach jest oczywiście możliwość naniesienia druku reklamowego z dodatkową personalizacją (złotem lub srebrem).

W naszym katalogu znajdziecie wiele wzorów kubków, filiżanek, zestawów, szklanek,  kufli i opakowań. Prezentujemy różne techniki zdobienia wyrobów. Udostępniamy kalkulator dla indywidualnej wyceny.

Prosimy o telefon lub meila w celu otrzymania indywidualnego loginu i hasła.

Zobacz całą ofertę w katalogach:   www.teraz.porceline.pl     oraz     http://www.ar-teraz.ivory.com.pl/

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz