Strona główna / Nasza oferta / Torby reklamowe

Torby Reklamowe

Proponujemy naszym klientom torby wykonane z różnych gatunków papieru, tkanin – z bawełny i lnu oraz polipropylenu. W szerokiej ofercie handlowej dostępne są również reklamówki foliowe – koszulki oraz marketki. Wymienione produkty są przygotowane pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Grafika nanoszona jest dostępnymi metodami druku, odpowiednimi dla wybranego artykułu z uwzględnieniem wymagań projektu. Polecamy również produkty barwione, dostępne w szerokiej palecie kolorów. W naszej ofercie proponujemy torby tanie – niskobudżetowe jak i te droższe dla bardzo wymagającego klienta. Każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Proponujemy kompleksową obsługę od doboru fasonu i materiału, przygotowania projektu po przygotowalnię do druku.

Torby papierowe

W naszej ofercie znajdują się torby papierowe klejone maszynowo oraz ręcznie. Do produkcji wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, które wykazują odporność na rozrywanie i uszkodzenia. Sprzedajemy gotowe wyroby bez nadruku a na indywidualne zamówienie wykonujemy nadruki z logo, hasłem reklamowym, danymi teleadresowymi bądź inną grafiką. Stosujemy zależnie od potrzeb i wymagań nadruku technikę offsetową, fleksograficzną, cyfrową i sitodrukową.

Torby materiałowe

Agencja Reklamowa TERAZ proponuje torby materiałowe z naturalnych tkanin takich jak bawełna czy len jak i tańszego zamiennika jakim jest polipropylen (wigofil). Wyroby wykonane z naturalnej surówki bawełnianej z krótkimi lub długimi uchwytami i z własnym nadrukiem sprawdzają się jako ekologiczne gadżety reklamowe. Naniesiona grafika jest odporna na promieniowanie UV oraz pranie. Stosujemy technikę sitodrukową lub nadruk cyfrowy. Oprócz tego w ofercie posiadamy torby z polipropylenu, które stanowią tańszą alternatywę dla wyrobów z tkanin naturalnych. Jednocześnie materiał ten jest wytrzymały na rozrywanie a zastosowana technika druku odporna na ścieranie grafiki.

Torby foliowe

Dostępne są w dowolnych, wybranych przez klienta rozmiarach. Do naniesienia treści lub grafik stosujemy technikę fleksodruku z użyciem farb matowych oraz błyszczących. Składniki z których korzystamy podczas produkcji folii podlegają biodegradowalności i nie są szkodliwe dla środowiska. Istnieje również możliwość drukowania niskich nakładów – już od 200 szt. techniką sitodruku na gotowej torbie.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz