Strona główna / Nasza oferta / Balony z nadrukiem

Balony Z Nadrukiem

Nasza oferta dotyczy wysokiej jakości balonów pastelowych, metalizowanych, krystalicznych i neonowych w bogatej gamie kolorystycznej. W ofercie posiadamy również kolorowe balony w kształcie serca i punchballs. Nadruk na balonie nanosimy techniką sitodruku także w przypadku projektów CMYK. Minimalna ilość zamówienia balonów z nadrukiem indywidualnym w 1 kolorze to 300 szt. Dysponujemy również akcesoriami do zamówionych balonów.

Balony z nadrukiem cena, których nie obciąża zanadto firmy, mogą być skutecznym gadżetem, pomagającym w promocji biznesu. Nośnik ten świetnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju targów, eventów, imprez masowych. Balony z nadrukiem wyróżniają stoisko targowe, a przy tym mogą bardzo zainteresować najmłodszych. Ponadto balon stanowi doskonałe narzędzie wspomagające kształtowanie świadomości marki. Jeżeli chodzi o balony z nadrukiem cena uzależniona jest od typu i rozmiaru, które sobie Państwo wybiorą.

Balony dostępne w ofercie naszej firmy to świetny pomysł na reklamę z różnych okazji: firmowych imprez, targów wystawienniczych, akcji promocyjnych i wielu innych. Doskonale sprawdzają się także jako dekoracja na wiele uroczystości, jak rocznice, wesele czy Dzień Dziecka. Duży wybór atrakcyjnych kolorów, akcesoriów i rozmiarów oraz możliwość stworzenia własnego nadruku sprawiają, że ten produkt jest coraz chętniej wybierany przez licznych klientów. Dodajmy, że jeśli chodzi o balony z nadrukiem cena z oferty jest konkurencyjna i idzie w parze z wysoką jakością produktów.

Proponujemy szybkie terminy realizacji.

 

 

Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz