Strona główna / Nasza oferta / Balony z nadrukiem

Balony Z Nadrukiem

Nasza oferta dotyczy wysokiej jakości balonów pastelowych, metalizowanych, krystalicznych i neonowych w bogatej gamie kolorystycznej. W ofercie posiadamy również kolorowe balony w kształcie serca i punchballs. Nadruk na balonie nanosimy techniką sitodruku także w przypadku projektów CMYK. Minimalna ilość zamówienia balonów z nadrukiem indywidualnym w 1 kolorze to 300 szt., natomiast wielokolorowy nadruk możliwy jest od 1000 szt. Dysponujemy również akcesoriami do zamówionych balonów (ekologiczne patyczki z końcówkami, wstążki, taśmy do girland, pompki ręczne i elektryczne).

Balony z nadrukiem cena nie obciąża zanadto firmy, mogą być skutecznym gadżetem, pomagającym w promocji biznesu. Nośnik ten świetnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju targów, eventów, imprez masowych. Balony z nadrukiem wyróżniają stoisko targowe, a przy tym mogą bardzo zainteresować najmłodszych. Ponadto balon stanowi doskonałe narzędzie wspomagające kształtowanie świadomości marki. Jeżeli chodzi o balony z nadrukiem cena uzależniona jest od typu i rozmiaru, które sobie Państwo wybiorą oraz ilości kolorów nadruku i nakładu.

Balony dostępne w ofercie naszej firmy to świetny pomysł na reklamę z różnych okazji: firmowych imprez, targów wystawienniczych, akcji promocyjnych i wielu innych. Doskonale sprawdzają się także jako dekoracja na wiele uroczystości, jak rocznice, wesele czy Dzień Dziecka. Duży wybór atrakcyjnych kolorów, akcesoriów i rozmiarów oraz możliwość stworzenia własnego nadruku sprawiają, że ten produkt jest coraz chętniej wybierany przez licznych klientów. Dodajmy, że jeśli chodzi o balony z nadrukiem cena z oferty jest konkurencyjna i idzie w parze z wysoką jakością produktów.

Proponujemy szybkie terminy realizacji.

Skontaktuj się z nami aby poznać atrakcyjną cenę i aktualny termin realizacji: teraz@ar-teraz.pl

 

 

Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz