Strona główna / Nasza oferta / Drukarnia

Drukarnia

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia wszelkich materiałów promocyjnych. Polecamy między innymi takie gadżety reklamowe, jak balony z Twoim logo, smycze z nazwą Twojej firmy, a także kalendarze i pamięci USB z grawerem. Dostosowujemy się do rodzaju zamówienia, dlatego posiadamy także upominki, które idealnie sprawdzą się jako nagrody podczas zawodów sportowych i innych.
Nasza drukarnia cyfrowa stworzy między innymi wydruki reklamowe, parasole, powerbanki, plecaki sportowe, ładowarki samochodowe, a nawet bezprzewodowe stabilizatory do telefonu.

Wydruki reklamowe

Popularność zyskały ostatnio takie materiały promocyjne, które są jednocześnie reklamą firmy oraz użyteczne i przydatne w życiu codziennym. Mowa oczywiście o torbach papierowych, materiałowych (bawełna, len, polipropylen) oraz foliowych. Dowolnie wybraną grafikę nanosimy metodą cyfrową, fleksograficzną do sześciu kolorów oraz sitodrukiem. Możesz także wybrać dostępne w ofercie w wielu modelach produkty kolorowe i barwione.

Projekty graficzne

W drukarni cyfrowej pracujemy nie tylko na przygotowanych wcześniej szablonach gotowych do naniesienia na Twój produkt. Godne polecenia są także wykonywane przez nas projekty graficzne oraz wizualizacje. Każde zamówienie to indywidualne podejście do klienta z uwzględnieniem jego uwag i wymagań dotyczących kolorów, nasycenia, grafiki itp.

Nasze materiały reklamowe to między innymi:

  • wizytówki, ulotki, foldery, kalendarze,
  • breloczki, teczki, podkładki pod mysz,
  • notesy, plakaty, etykiety, biznes karty.

Realizujemy zamówienia na wszelkiego rodzaju profesjonalne druki reklamowe jak: wizytówki, biznes karty, ulotki, plakaty, foldery, bloczki reklamowe, papier firmowy, katalogi, etykiety, teczki, podkładki pod mysz, notesy itp.

Przyjmujemy do druku gotowe projekty jak też wykonujemy projekty graficzne na życzenie klienta.

 

 Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz