Krówki Reklamowe

Krówki reklamowe z logo to skuteczna słodka forma reklamy. Pyszne świeże krówki w opakowaniu z logo własnej firmy często wykorzystuje się do promocji firmy lub marki. Coraz bardziej popularny drobiazg w postaci krówki reklamowej znalazł miejsce z okazji ślubu, urodzin, pierwszej komunii czy wystaw targowych i eventów. Nasze krówki reklamowe są ręcznie zawijane, a tradycyjna receptura sprawia, że cukierki mają niepowtarzalny smak. Zapewniamy kompleksową realizację zamówienia – przygotujemy projekt, wydrukujemy zaprojektowane etykiety, zapakujemy w nie pyszne cukierki i dostarczymy pod wskazany adres. Nasze krówki reklamowe o smaku mlecznym wykonane są według tradycyjnej receptury i nie zawierają konserwantów dlatego termin przydatności do spożycia wynosi 3 miesiące.

Minimalna ilość zamówienia to 5 kg krówek w etykietach z pełnokolorowym nadrukiem. Ilość krówek na 1 kg to ok. 80 sztuk.

Cennik

    5 kg      150 zł
  10 kg      260 zł
  15 kg      390 zł
  20 kg      520 zł
  25 kg      590 zł
  30 kg      700 zł
  50 kg    1100 zł
100 kg    2120 zł

 

Powyższe ceny dotyczą krówek reklamowych wraz z indywidualną pełnokolorową etykietą. Ceny netto, vat 23%  Podane ilości cukierków są przybliżone.  Doliczamy koszt transportu.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz