Strona główna / Nasza oferta / KRÓWKI REKLAMOWE

Krówki Reklamowe

 

Nie ma chyba osoby, która byłaby w stanie oprzeć się delikatnej karmelowej słodyczy i miękkiej, delikatnie ciągnącej się fakturze tych cukierków. Krówki to jedne z najpopularniejszych polskich przysmaków, rozpoznawane są na całym świecie. Powszechną słabość do ich wyjątkowego smaku wykorzystać można jako skuteczną strategie marketingową.

Zastosowanie

Politycy wręczają je na ulicach podczas kampanii reklamowych, a młode pary obdarowują nimi gości weselnych w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość. Krówki w opakowaniu z logo wykorzystać można przy wielu różnych okazjach – urodzinach, przyjęciach z okazji I Komunii Świętej lub rocznicach. Coraz częściej sięgają po nie również firmy – miska przepysznych krówek reklamowych będzie wspaniałym urozmaiceniem stoiska w trakcie wystaw targowych i eventów. Może również posłużyć jako niewielki słodki upominek dla partnerów, kontrahentów lub klientów.

Nasze krówki reklamowe są ręcznie zawijane, co nadaje im eleganckiego, niezwykle estetycznego wyglądu, zaś tradycyjna receptura odpowiada za niepowtarzalny smak cukierków. Zapewniamy kompleksową realizację zamówienia – przygotujemy projekt, wydrukujemy zaprojektowane etykiety, zapakujemy w nie nasze pyszne cukierki i dostarczymy pod wskazany adres. termin przydatności do spożycia naszych krówek wynosi 3 miesiące, ponieważ nie zawierają one chemicznych dodatków, konserwantów oraz sztucznych barwników.

Krówki to jeden z najdłużej produkowanych cukierków w historii i dla wielu z nas ich smak ma wymiar nostalgiczny – kojarzy się z dzieciństwem, przywołuje szczęśliwe wspomnienia. Te pozytywne skojarzenia to właśnie element związanej z cukierkami strategii – ciepłe uczucia i radość, którą dzięki nim odczuwamy, przenoszą się na widziane na etykietce logo i powodują poprawę naszego nastawienia.

Skład

cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 12,3%, śmietana, masło, aromaty, sól

 

Wielkość zamówienia

Minimalna ilość zamówienia to 5 kg krówek w etykietach z pełnokolorowym nadrukiem. Ilość krówek przypadająca na 1 kg to około 65 sztuk.

Cennik

    5 kg      200 zł
  10 kg      340 zł
  15 kg      480 zł
  20 kg      620 zł
  25 kg      775 zł
  30 kg      930 zł
  50 kg    1500 zł
100 kg    2900 zł

 

Powyższe ceny dotyczą krówek reklamowych wraz z indywidualną pełnokolorową etykietą. Ceny netto, vat 23%  Podane ilości cukierków są przybliżone.

Szybkie terminy realizacji.

Doliczamy koszt transportu wg aktualnych stawek przewoźników.Wdrożenie: Strony www Bydgoszcz