Promocja Wrześniowa

Zapraszamy do skorzystania z promocji zorganizowanej przez naszą bydgoską agencję reklamową, która obowiązuje do 31.10.2017 lub wyczerpania zapasów! Polecamy nasze pełnowartościowe produkty przecenione nawet do 20%!

Parasol revers

Nasza agencja reklamowa chcąc wyjść naprzeciw jesiennym wymogom pogodowym, obniżyła cenę oryginalnego parasola revers aż o 16%! Jego innowacyjność polega nie tylko na tym, że jest on dwustronny. Odwróciliśmy także ruch jego zamknięcia na zewnątrz, dzięki czemu nie spadnie na Ciebie już żadna kropelka wody! Co więcej, parasol posiada praktyczną i funkcjonalną rączkę do zawieszenia na jakimkolwiek wieszaku! Przed deszczem ochronisz się dostępnymi u nas kolorami parasola: białym, niebieskim, czerwonym, pomarańczowym oraz żółtym.

Kubek termiczny

Przydatny szczególnie w chłodne, jesienne wieczory! Polecamy wszystkim lubiącym wypić ciepłą herbatę na przykład na przystanku. Dostępny jest w różnych kolorach, między innymi w czerwonym, niebieskim oraz czarnym. Znakowanie produktu odbywa się za pomocą tampodruku oraz grawerowania.

Etui na karty

W naszej agencji reklamowej wiemy, jak wiele kart można mieć w portfelu. I jak je znaleźć? Polecamy białe lub czarne etui na karty, w którym bez problemu zmieścisz wszystkie swoje karty bankomatowe i karnety na siłownię.

Plecak

Wybieracie się na firmowy wyjazd w góry? Mamy dla Ciebie świetny szaro-niebieski plecak ze znakowaniem w postaci termotransferu sitodrukowego. Plecak może być Twój już przy zamówieniu tylko 5 sztuk!

Promocja wrześniowaWdrożenie: Strony www Bydgoszcz